معرفی گروه صنعتی بالکان کارا

گروه صنعتی بالکان کارا یکی از زیر مجموعه های هلدینگ آفاق در زمینه تولید تجهیزات جابجایی قطعات سنگین و بالابرهای سیم بکسلی با برند بالکان کارا بعنوان تنها تولید کننده صددرصد داخلی با تناژ های مختلف با هدف تولید محصولات مبتنی بر خلاقیت و نوآوری، باهزینه و کیفیت مطلوب در جهت حل مشکلات اصحاب صنعت و ایجاد حس اطمینان به مشتریان فعالیت می نماید. این شرکت طی یک دهه سابقه خود با ایجاد و بهره مندی از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مدرن و به روز تولیدات خود را به بازار عرضه می نماید.

گروه صنعتی کارا در قطب صنعتی محمود آباد استان اصفهان با تکیه بر تجربه و دانش فنی و تولید ملی محصولات مرتبط بنا شده است. این مجموعه با حفظ ارتباط دائمی و نزدیک با مراکز علمی تخصصی و دانشگاه ها کوشیده است تا در جهت پیشبرد اهداف و تحقق استراتژی های مبتنی بر دانش و مهارت فنی منطبق بر استاندارهای معتبر جهانی حرکت نماید، اصل مشتری مداری و حل مسئله و ارائه بهترین راهکار به مشتریان، جزء تعهدات و اولویت های این مجموعه می باشد. گروه صنعتی جهت اطمینان بخشی و مشتری مداری کلیه محصولات خود را با شرایط ویژه به مدت یک سال وارانتی و گارانتی نموده است تا مشتری با انبساط خاطر نسبت به خرید محصول اقدام نماید.

تعهد و ايمان دو شاخصه اصلی در هر فعاليت اقتصادی است كه می توانند در كنار تجربه و انديشه چرخ های يك صنعت را به حركت در آورند و از تلاش نيروی انسانی برای تحقق اهداف ارزشمند استفاده نمايد، اينك با گذشت بيش از یک دهه فعاليت بيش از 50 نفر نيروی انسانی متخصص، پرتلاش و با انگيزه در گروه صنعتی بالکان کارا گردهم آمدیم تا با تلاش بی دريغ خويش در عرصه های مختلف صنعت در ميادين ملی و بين المللی افتخار آفرين باشیم.